mam podejrzenia-pogorszenie stanu z miesiąca na miesiąc

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

mam podejrzenia-pogorszenie stanu z miesiąca na miesiąc

Postprzez pawel123 » N sie 20, 2017 9:13 am

w 2013 r. moja babcia zmarła na szpiczaka.
Ja od nastolatka mam skrzywienie kręgosłupa i zmiany przeciążeniowe.Do tej pory wszystkie delikatnie pobolewania zganiałem na krzywy kręgosłup.
Jednak od początku tego roku cos jest nie tak.

Od stycznia kłucia kolana. Żadne maści nie pomagają. Zrobione usg tylko prywatnie bo lekarz rodzinny nie chciał kierować na badania tylko mówił o ćwiczeniach i tabletkach.
Usg zrobione prywatnie wykazało zmiany przeciążeniowe różnego rodzaju. Jakieś płyny, zapalenia hoffy itp. RTG nie było.Ortopeda dopiero na październik.
W maju byłem na l4 bo coś stało się z dolną częścią pleców. 3 tygodnie męki z bólem. Rwanie lędźwi, biodra, tabletki olfen.
Do tej pory cały czas mnie to trzyma tak w 30% z tego co było. Neurolog na listopad. Olfen zbytnio nie pomaga a ile można to brać.
Od niedawna doszło rwanie w barku. Momentami bardzo silne.
Od pewnego czasu rwanie w piętach. Momentami nie mogę normalnei chodzić. Dramat. Od początku tego roku wszystko zaczęło postępować.

Żadnego rtg pleców mi nie zrobiono bo rodzinna powiedziała, że zbyt często nie można robić. Miałem robione 3 lata temu.
Zrobiono mi przypadkowe rtg stopy gdy skręciłem kostkę miesiąc temu. Lekarz na SOR coś zauważył lecz nie wie co to jest. Jest jakaś zmiana w pięcie. Ortopeda na październik.
Co to za zmiana w pięcie? Moje rtg
https://zapodaj.net/24bd3c0231229.jpg.html
Kolano, plecy, biodro, pięty. bark :shock:

To wszystko mi się nie podoba. W danej chwili pracuję fizycznie lecz jestem zmuszony się zwolnić i szukać coś innego gdyś w takim stanie się wykończę.

Robiłem morfologie. OB jest niskie. Lecz to wszystko jest podejrzane. Czy zrobić poziom wapnia z krwi? Ortopeda październik. Neurolog październik.
pawel123

Re: mam podejrzenia-pogorszenie stanu z miesiąca na miesiąc

Postprzez lulu » So sie 26, 2017 1:23 pm

RTG po trzech latach śmiało można robić. Moja propozycja jest taka aby udać się do onkologa, to mogłoby przyśpieszyć badania.
lulu

Powrót do Forum Pacjentów