Życzenia świąteczne i noworoczne

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Życzenia świąteczne i noworoczne

Postprzez wieloj » Pn gru 23, 2013 8:04 am

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przesyłam wszystkim chorym i ich bliskim najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę Wam spokoju i radości wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla Was osób.
A wraz z nadchodzącym nowym 2014 rokiem życzę Wam również dużo zdrowia i szczęścia.
Wiesław.
PS. U mnie wszystko w porządku, stabilnie i tak 3mać.
Ostatnie badania nie wykazały niepokojących objawów, z wyjątkiem WBC 3,62; RBC 4,37; PLT 127, lecz te wyniki są bliskie normy. Ale za to proteinogram bez zarzutu (białko całkowite 6,5).
Załączniki
Choinka.gif
Choinka.gif (5.52 KiB) Przeglądane 6121 razy
wieloj

Re: Życzenia świąteczne i noworoczne

Postprzez Ada córka » Pt gru 27, 2013 12:53 pm

Witajcie. W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam wszystkim zdrowia, zdrowia i ..... siły do walki! Ja bardzo się cieszę, że ten straszny rok się kończy i z wielką nadzieją wyczekuję 2014. Może jakiś przełom w medycynie???? Taaaak, to by mnie bardzo ucieszyło, bo zdrowie dla wszystkich jest najważniejsze, a choroba odbiera wszystko! Więc Kochani życzę Wam i Nam aby w leczenie w Polsce było jak na najwyższym poziomie! Pa
Ada córka

Re: Życzenia świąteczne i noworoczne

Postprzez lulu » Cz sty 02, 2014 6:50 pm

Ja dorzucę jeszcze tylko to, żeby nasza wiara, w naszą moc, była niewzruszona.
lulu

Powrót do Forum Pacjentów