Preparaty i itp.

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Preparaty i itp.

Postprzez lulu » Pn lip 16, 2012 9:48 am

Pozwolę sobie zacytować opinię dr hab. n. med. Piotra J. Wysockiego. Jest On naszym ekspertem na stronie amazonki.net.

Koleżanki córka - lat 27 ma raka piersi. Z uwagi na fakt iż moja mama zmarła 8 lat temu, zapytały się o jakieś wskazówki, porady. Postanowiłam zasięgnąć opinii eksperta, ponieważ zdziwił mnie fakt odnośnie spożywania zielonej herbaty. Kiedyś mówiło się, że zawiera ona wiele składników pomocnych w walce z rakiem, dlatego chorym na raka zaleca się picie zielonej herbaty... dziś przeczytałam, że jednak tak nie jest. Czy jest to prawda? Dodatkowo chciałam się zapytać o sok Monavie - sok z owoców acai berry (jagody acai), a także o sok Noni. Czy są one zalecane, czy naprawdę pomagają, wzmacniają organizm, niszczą komórki rakowe, czy raczej jest to kolejny, że tak to nazwę chwyt marketingowy?

ZIELONA HERBATA ZAWIERA NIEWIELKIE ILOŚCI SUBSTANCJI O DZIAŁANIU PODOBNYM DO LEKU CYTOTOKSYCZNEGO - METOTREKSATU. JEDNAK ILOŚCI TYCH SUBSTANCJI SĄ NAPRAWDĘ ZNIKOME I NIE MAJĄ ŻADNEGO ISTOTNEGO WPŁYWU NA PRZEBIEG CHOROBY NOWOTWOROWEJ.
EFEKT PRZECIWNOWOTWOROWY ŻADNEGO Z WW. SOKÓW, SUPLEMENTÓW DIETY ITP NIE ZOSTAŁ NIGDY POTWIERDZONY W RZETELNIE PRZEPROWADZONYCH BADANIACH KLINICZNYCH U CHORYCH NA NOWOTWORY CZY W GRUPACH WYSOKIEGO RYZYKA ZACHOROWANIA NA SCHORZENIA NOWOTWOROWE I DLATEGO WSZYSTKO, CO MÓWI SIĘ O TYCH PREPARATACH MUSI BYĆ PRZEDE WSZYSTKIM OCENIANE W KONTEKŚCIE MARKETINGU.
lulu

Powrót do Forum Pacjentów