AUTOPRZESZCZEP?

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: AUTOPRZESZCZEP?

Postprzez anna520 » Cz lis 03, 2016 7:36 pm

Witajcie! Bardzo dawno nic nie pisałam,bo nic nowego się nie działo. Leczenie ,leczenie...itd. Ale od kilku miesięcy ruszyło coś nowego czym chcę się podzielić. Zaproponowano mi przeszczep szpiku od dawcy,zgodziłam się.W tej chwili mija trzy miesiące od zabiegu. Jeśli odwiedza forum ktoś po takim przeszczepie . To proszę bardzo o wiadomość,czy choroba zniknęła. Bo u mnie jest ślad białka monoklonalnego. Podobno to dobrze zapowiada,ale po autoprzeszczepach też miało być dobrze,a pozostało tak,jak po leczeniu chemią. Po przeszczepie od dawcy choroba ma zniknąć.Nie wiadomo,czy na zawsze,ale ma jej wcale nie być. Jeśli ktoś z czytających jest może po takim leczeniu,bardzo proszę napisać,jaki to odniosło skutek. Pozdrawiam.
anna520

Poprzednia strona

Powrót do Forum Pacjentów