szpiczak mnogi pomocy

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: szpiczak mnogi pomocy

Postprzez mariolawiola » Cz wrz 26, 2013 10:23 pm

Dziekuje ci bardzo za odpowiedz
mariolawiola

Postprzez mariolawiola » Pt paź 25, 2013 9:22 pm

möj maz chorujena szpiczaka odwrzesnia2011 -----ponad 6 tyg temu mial przeszczep od dawcy jest b ciezko i on b slabyx moze tylko lezec
boje sie strasznie mam naszieje ze po tym przeszczepie pokonamy szpiczaka ma ktos doswiadczenie

dziekuje
mariolawiola

Postprzez Beata » N paź 27, 2013 7:38 pm

Długi czas są takie wahania, raz lepiej potem gorzej, ale wszystko w pewnym momencie zacznie się stabilizować.Ważne aby stosował się do zaleceń w miarę też swoich możliwości.Nam łatwo to mówić i radzić ,ale jest bardzo ciężko.Mój mąż także ciężko to przechodził, schudł 20 kg.Pamiętam ,że też miał taki moment -trwało to kilka dni ,krwawił prawie zewsząd,był słaby, zły i załamany ale powoli i to minęło.Jest duża szansa że to minie.
Beata
Beata

Postprzez vikunia » Pn paź 28, 2013 10:38 am

trzeba przeczekać złe chwile, potem już będzie dobrze. Ja jestem rok i5 miesięcy po drugim przeszczepie i czuję się bardzo dobrze
vikunia

Postprzez mariolawiola » So lis 02, 2013 8:45 pm

möj maz wröcil 4 dni temu ze szpitala ma straszne problemy z chodzeniem i ne ma wogöle apetytu .
mam nadzieje ze pokonalismy szpiczaka .
mariolawiola

Postprzez mariolawiola » So lis 02, 2013 8:49 pm

a ile jesli macie doswiadczenie trwaja te ciezkie chwile miesiac pöl roku
moze wlasciwie taka osoba sama zostac w domu ?
mariolawiola

Postprzez mariolawiola » N lis 03, 2013 8:09 am

dziekuje CI Beato za odpowiedz tzn musze sie przygotowac na ciezki okres .boje sie zostawiac mojego meza samego w domu a niestety chodze do pracy od 8-16 myslalam zeby gogos na opieke dla niego wziasc w tym pierwszym okresie bo on slaby na nogach jak narazie mam urlop
mariolawiola

Postprzez lulu » Śr lis 20, 2013 5:58 pm

Myślę, że w każdym mieście jest jakaś firma, gdzie można wynająć opiekunkę. Jeśli się załatwia to przez MOPS czy GOPS, to te instytucje refundują częściowo koszty związane z wynajęciem. Wszystko zależy od dochodów.
lulu

Poprzednia strona

Powrót do Forum Pacjentów