PAMIĘTAMY

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

PAMIĘTAMY

Postprzez wieloj » Wt paź 05, 2010 6:46 pm

Moi kochani.
Nie wiem, jak zareagujecie na moją propozycję.
Jeśli negatywnie zdejmę ten temat z forum Stowarzyszenia i umieszczę na swojej stronie internetowej.
Obiecywaliśmy wiele razy na tym forum, że będziemy pamiętać o naszych koleżankach i kolegach lub też ich rodzicach, czy bliskich, którzy nie wygrali niestety ze szpiczakiem.
Zbliża się dzień Wszystkich Świętych, dzień pamięci oraz oddania czci i szacunku zmarłym.
Proponuję Wam wspomnienie tych spośród nas, którzy odeszli do innego, lepszego świata.
Jeśli chcecie możecie także zapalić znicz.
Znicze i świece do pobrania korzystając z linku: http://www.szpiczak.bialystok.pl/Znicze_gify.zip
We wrześniu 2009 r. odszedł lubiany przez nas Endriu.
Oprócz niego w ub.r. odeszli TadekP, Andrzej (mąż Basi Madej), Tadeusz (tata Grajki), brat Hanuli, tata Lidki.kwiecień, mama EwyH, mąż Tiny (Haliny).
W tym roku odeszli: Maria z Wejherowa i tata Marcela.
Jeśli nie wymieniłem wszystkich - wybaczcie i dopiszcie.
Jako pierwszy zapalę świece.
Jednak przypominam, iż wielu, wielu więcej nas zostało niż odeszło. O tych którzy nie poddają się i walczą (i to skutecznie) jest mnóstwo przykładów na tym forum, a także poza nim.
Pozdrawiam. Wiesław.
Załączniki
Endriu4.jpg
Endriu4.jpg (12.63 KiB) Przeglądane 1308 razy
spieszmy.gif
spieszmy.gif (185.18 KiB) Przeglądane 1309 razy
candele.gif
candele.gif (214.41 KiB) Przeglądane 1307 razy
wieloj

Re: PAMIĘTAMY

Postprzez emka » Wt paź 05, 2010 9:25 pm

Ja pomysł popieram. Mimo że odeszli, są obecni w naszym życiu. Trochę inaczej, ale nadal są...
Do grona Wspominanych chciałabym dodać moją Mamę, Maćka przyjaciela Lilki i mamę Ireny (mam nadzieję, że ich bliscy nie mają nic przeciwko tej inicjatywie)

Pozdrawiam serdecznie
emka

Powrót do Forum Pacjentów