Szpiczak a leczenie i wyrywanie zębów.

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Szpiczak a leczenie i wyrywanie zębów.

Postprzez Janek z Wyspy » Śr kwi 07, 2010 8:25 pm

Wszyscy leczymy zęby i stajemy przed problemem wyrywania zębów. Mogą być problemy jak biorę Bonefos -wapno aktywne i potrzebą jego odstawienia na dłużej, bo może powstac martwica pod zębem, podobnie tak jak w oparzeniach zwypadku kopalni górnika.
Więc proszę napiszcie jak powyższa sprawa wyglada u Was? Pozdrawiam.
Janek z Wyspy

Re: Szpiczak a leczenie i wyrywanie zębów.

Postprzez Dorota » Pt kwi 23, 2010 7:38 am

Informacje na ten temat możesz przeczytać w Poradniku dla pacjentów i ich bliskich przyjaciół, wydanym przez nasze Stowarzyszenie. Jednak najlepiej pytać o to swojego lekarza.
Dorota

Re: Szpiczak a leczenie i wyrywanie zębów.

Postprzez Janek z Wyspy » Pn kwi 26, 2010 8:59 pm

Witam. Wiem Doroto i czytałem na ten temat. Mój prowadzący hematolog mówił mi ,że trzeba odstawić na dłużej Bonefos który biorę codziennie dwie dawki razem 1600 jednostek o ile chodzi o usuwanie zębów.Dlatego spytałem na forum jak się wtedy zachowuje szpiczak, układ kostny jak odczuwacie to którzy to mieli. Chodziło mi o opinę stosującychzalecenia lekarza.
Janek z Wyspy

Powrót do Forum Pacjentów