ODSZEDŁ ENDRIU

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: ODSZEDŁ ENDRIU

Postprzez Golania » Pn wrz 07, 2009 7:53 pm

Jest mi bardzo przykro. Trudno pokornie przyjąć, gdy umiera ktoś młody, energiczny, z pasją do życia. Endriu nie raz podtrzymywał nas na duchu. Pomodlę się za niego i jego rodzinę.
Golania

Postprzez Beata » Pn wrz 07, 2009 9:03 pm

Jest mi bardzo przykro...Dopiero przed chwilą zobaczyłam tę smutną wiadomość.To niesprawiedliwe...Bardzo współczuję całej Rodzinie. Endriu na zawsze pozostanie na tym forum ,w naszej pamięci i w sercach.
Beata
Beata

Postprzez lidka.kwiecien » Śr wrz 09, 2009 9:17 am

Ja również łączę sie w bólu z rodziną, jest mi bardzo bardzo przykro. Nie pisłałam do Was już dawno ale na bieżąco śledziłam wpisy wyszkując wszystkie pozytywne wiadomości. Wiadomości, które trzymały przy życiu mojego tatę. Wiem, że to nie ten wątek i może i czas a wielu z Was w ogóle mnie nie pamięta ale chciałam Was poinformować że mój tato zmarł 5 sierpnia po dwóch latach walki ze szpiczakiem. Jego cierpienie również się skończyło, ogromna szkoda, że zarówno mój tato jak i endriu musieli zapłacić za to życiem.
Ściskam, pozdrawiam i życzę Wam wszystkim zdrowia i takiej pogody ducha jaką miał Ednriu.
Lidka Kwiecień
lidka.kwiecien

Postprzez konrad » Pn wrz 14, 2009 10:21 pm

Też mi jest przykro. Trzymajcie się. Szkoda słów....
konrad

Poprzednia strona

Powrót do Forum Pacjentów