Resveratrol

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: Resveratrol

Postprzez Golania » Pt wrz 26, 2008 9:35 am

Przepraszam, że najpierw rozkręcam temat, a potem milczę tyle czasu. To z powodu licznych spraw, które zaprzątnęły moją głowę. Poradziłam się też lekarza co do zakupu tych preparatów dostępnych w sprzedaży Internetowej. Nie dał mi jednoznacznej odpowiedzi. Powiedział, że mogą być dobre, ale nie ma na to gwarancji. Nie brak bowiem "oszustw" zwłaszcza w sprzedaży Internetowej. Sam może śmiało polecić tylko preparat przebadany w Polsce, sprzedawany przez firmę Kenayag.

Dlatego muszę się jeszcze zastanowić, czy kupować przez Internet, czy nie. Co o tym myślicie?
Golania

Postprzez aneta35 » Pn wrz 29, 2008 7:42 pm

Ja uważam, że to za powazna sprawa,zeby ryzykowac. Lepiej zapłacić wiecej za pewny preparat, niż potem żałowac.
aneta35

Postprzez ewah » Wt wrz 30, 2008 12:27 pm

Kochani nie znam preparatu o którym piszecie ale ja od prawie 2 lat biorę dostępną w naszych aptekach GINSENGIN 600 to jest żeń-szeń w ampułkach i wierzcie mi uważam ,że tylko dzieki nim tak dobrze zniosłam wszystkie chemie i swoje dwa autoprzeszczepy. Tylko trzeba go stosować zgodnie z ulotką. Naprawdę polecam bo sprawdziłam to na sobie jak tylko zaczełam go brać poczułam sie o wiele silniejsza.Zycze wszystkim zdrowia :lol: :lol: :lol:
ewah

Postprzez ewah » Wt wrz 30, 2008 12:35 pm

Nie napisałam jeszcze,że cena jest w granicach 25 zł za 10 ampułek a dwa opakowania wystarczają na dwa miesiące kuracji zgodnej z zaleceniami później trzeba zrobić miesięczną przerwę i takch cykli robimy trzy póżniej dłuższa przerwa ( to wszystko jest w ulotce). szczerze polecam zwłaszcza rekonwalescentom a w internecie wyczytałam iż jest bardzo wskazany dla kobiet które przyjmują jakąkolwiek chemię.
ewah

Postprzez Danuta Lang » Śr lis 26, 2008 3:42 pm

Agnieszko ,czy zrezygnowałaś ze sprowadzenia Resveratolu z Kanady?Jak mama się czuje i czy korzysta z tego suplementu diety.Ja co prawda zakupiłam w firmie Kenayag nową zmikronizowaną postać leku ale przy zalecanej dawce 2xpo2 tab to niezły wydatek.Może masz jakieś tańsze żródło ,gdzie można kupić pewny resveratrol?
Pozdrawiam Danuta
Danuta Lang

Postprzez Jakub W. » So lis 29, 2008 10:04 pm

Witam

Resveratrol w formie zmikronizowanej (na fotografii poniżej), jest wielokrotnie "mocniejszy" od poprzedniego. Maksymalnie można zażywać 2 kapsułki dziennie i nawet w naszym przypadku (szpiczak) więcej nie trzeba. Zatem jest bardziej wydajny, bo w opakowaniu jest również 60 kapsułek. Niestety jest trochę droższy bo kosztuje aż 150 zł ! Ale czego się nie robi dla własnego zdrowia :)

Pozdrowienia dla wszystkich
Jakub
Załączniki
resveratrol.jpg
resveratrol.jpg (17.07 KiB) Przeglądane 7746 razy
Jakub W.

Postprzez Danuta Lang » N lis 30, 2008 11:00 am

Witam Jakubie i pytam jak zdrówko.Napissz kilka słów.Właśnie zaopatrzylam męża w tem specyfik ale ponieważ jest obecnie na kolejnej chemii więc zacznie brać jak wróci.Jak mi wiadomo bierzesz go już od dłuższego czasu czy widzisz jakieś efekty z tej kuracji.Czy bierzesz go na okrągło, czy robisz przerwy np. podczas brania chemii?Jak plany przeszczepowe?
Pozdrawiam Danuta
Danuta Lang

Postprzez Golania » Pn gru 01, 2008 8:06 pm

Danuto,

nie zrezygnowałam definitywnie z zamiaru zakupu tego specyfiku gdzieś taniej, ale sprawę zawisiełam, po tym co pisano tu na forum i po rozmowie z doktorem Jurczyszynem. Po prostu nie wiadomo, czy preparaty reklamowane w aptekach internetowych w USA lub w Kanadzie to dobre leki i czy mają odpowiedni skład. Przez internet trudno to stwierdzić, a tyle się słyszy o oszustwach w handlu lekami przez Internet. To mnie na razie przystopowało i zniechęciło. Nie ma co oszczędzać gdy chodzi o zdrowie.
Golania

Postprzez wieloj » Śr gru 17, 2008 10:09 am

Witam.
Napisałem emaila do dr Jurczyszyna i otrzymałem następującą odpowiedź.
"Witam serdecznie. Mysle ze moze Pan stosowac u siebie resveratrol 4-5 kapsulek dziennie po 100 mg lub 2 kapsulki zmikronizowanego leku, pozdrawiam. Artur Jurczyszyn. http://www.szpiczak.org.
Wobec powyższego zamówiłem przez internet w firmie Kenayag 2 szt. Resveratrolu zmikronizowanego po 153 zł/szt.
Przy zamówieniu powyżej 300 zł przesyłka jest bezpłatna.
Pozdrawiam. Wiesław.
wieloj

Postprzez lilka » Wt lut 24, 2009 4:07 pm

Kupiłam Resveratrol za 80 z groszami okazało się, że nie jest z czerwonych winogron
( http://mediweb.pl/diseases/wyswietl.php?id=13)tylko z rdestowca (http://www.poradynazdrowie.manpol.pl/in ... 7&Itemid=2 ) w nim jest także resweratrol (http://czokczok.blox.pl/2008/01/Resweratrol.html).
Czy ktoś wie coś o różnicy w skuteczności tych preparatów?
Maciek zaczął brać olej z wątroby rekina, powyższy Resweratrol i dużo ćwiczy co spowodowało, że odstawił leki przeciwwymiotne, nie ma już takich dolegliwości.
Lilka
lilka

Postprzez Janina Brylewska » Śr lut 25, 2009 6:47 pm

Witam
Na zjeździe na temat tych preparatów w czasie przerwy pytałam Prof. Jędrzejczaka. Powiedział, że to działa wyłącznie na pustoszenie kieszeni. a co Resveratrolu dodał, " po co łykać tabletki - należy jeść winogrona". Nie ukrywam, że mam sceptyczny stosunek do takich leków i ta odpowiedż uspokoiła mnie. Nie będziemy robić nic czego nie zaleci lekarz prowadzący. Pozdrawiam Janina
Janina Brylewska

Postprzez Golania » Śr lut 25, 2009 8:38 pm

Lekarze zwykle są sceptyczni, co do tego rodzaju preparatów, których działanie nie jest potwierdzone dziesiątkiem badań klinicznych. Ja też, ale ten akurat polecił brać mamie również lekarz. Myślę, że nie zaszkodzi...a jest szansa, że może pomóc?
Golania

Postprzez wieloj » Cz lut 26, 2009 8:13 am

Podzielam zdanie Agnieszki.
Stanowisko prof. Jędrzejczaka jest sceptyczne, natomiast dr Jurczyszyn poleca Resveratrol.
Jak zwykle musimy sami decydować w wielu sprawach dotyczacych naszego leczenia.
Jeżeli już brać ten suplement, to najlepiej z pewnych źródeł. Ja kupuję go z firmy KenayAG z Kalisza. Producentem jest RevGenetics Miami Floryda USA, zaś wytwarzany jest w Kanadzie.
Pozdrawiam. Wiesław.
wieloj

Postprzez lilka » Pt lut 27, 2009 6:38 pm

Przeczytajcie, to można kupić w Polsce
http://www.kenayag.com.pl/products-prod ... su%C5%82ek)-wkr%C3%B3tce_w_sprzeda%C5%BCy.html
lilka

Postprzez lilka » Pt lut 27, 2009 6:59 pm

lilka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Pacjentów