Obowiązkowa rejestracja na forum. O aktywacji kont.

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Obowiązkowa rejestracja na forum. O aktywacji kont.

Postprzez admin » Wt sty 16, 2007 1:04 pm

Na wstępie pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy korzystają z możliwości wymiany poglądów i doświadczeń, jakie niesie nasze forum i serdecznie zachęcić do dyskusji wszystkich tych, którzy na forum jeszcze się nie udzielali.

Chciałbym Państwa powiadomić, iż z powodu spamu i śmieci umieszczanych na forum przez programy internetowe jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne zmiany w jego użytkowaniu. Mianowicie z dniem 16 stycznia 2007 wprowadzony został obowiązek rejestracji dla tych Państwa, którzy chcą aktywnie udzielać się na forum. Mamy nadzieję, iż Państwa to nie zniechęci i że ograniczy to liczbę reklam i śmieci „wklejanych” na forum przez wyżej wspomniane programy.

Każde konto zakładane na forum musi być aktywowane przed użyciem. Aktywacja kont będzie następowała w następny dzień roboczy. Powiadomienie o aktywowaniu konta zostanie wysłany na email, który podadzą Państwo przy rejestracji.

Wszystkie osoby, które będą miały jakiekolwiek problemy z rejestracją na forum, proszone są o wysyłanie maili z prośbą o pomoc na office@szpiczak.org.pl .

Aktualizacja: Ze względu na wzrost liczby robotów reklamowych próbujących zarejestrować się na forum, mogą występować opóźnienia w aktywowaniu kont. Gdyby były to terminy dłuższe niż 2-3 dni, proszę o kontakt na maila podanego wyżej z nazwą użytkownika. W miarę możliwości, proszę też o używanie nazw użytkowników, które można zakwalifikować jako niestworzone przez aplikacje internetowe.

Z poważaniem,

Administrator Forum
admin
Site Admin

Re: Obowiązkowa rejestracja na forum. O aktywacji kont.

Postprzez Beata » Pt wrz 18, 2009 11:46 am

Witam!Czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu nr tel do Pana prof Jędrzejczaka-jest konsultantem krajowym do spraw hematologii.Dziękuję.
Beata
Beata

Postprzez lilka » Pt wrz 18, 2009 8:28 pm

Katedra i Klinika Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych AM SP Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha la, 02-097 Warszawa tel. 022 59928 18, fax 022 599 14 18 email: wiktor@amwaw.edu.pl Kierownik: prof. dr hab. med. Wiesław Wiktor Jędrzejczak
lilka

Postprzez Beata » So wrz 19, 2009 9:14 pm

Bardzo dziękuję-nie umiałam znależć a jest mi bardzo potrzebny.
Beata
Beata

Postprzez aga73 » Cz maja 27, 2010 10:35 pm

Witam wszystkich
Jestem tu po raz pierwszy. Choruje moja mama,obecnie jest 4 miesiące po autoprzeszczepie,bez leków,pod stałą kontrolą hematologa.Wszystko wyglądało na to,że sytuacja jest opanowana i... nagle potworny ból ramienia i złamanie. W bad szpiku i pozostałych badaniach wszystko ok.Jak to możliwe? Czy takie rzeczy się zdarzają często? Czy może zostać zaatakowana kolejna kość? Można coś poradzić? Pozdrawiam
aga73

Powrót do Forum Pacjentów