Proszę o informację

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: Proszę o informację

Postprzez Ada córka » Pn lip 16, 2012 5:31 pm

Wyciśnij, wyciśnij - bo jak sama się nie upomnisz ..... Trzymam już teraz kciuki za wyniki :D pozdrawiam Ada
Ada córka

Postprzez lulu » So gru 15, 2012 8:58 pm

Chyba mój brat dojrzał do podjęcia decyzji. Bratowa mówiła, że obiera kierunek na Gliwice, nie jestem pewna czy to już konkretne rozmowy z lekarzem, czy tylko takie "kierunkowe" myślenie. Ważne, że coś się dzieje w temacie.
A tak jakoś tu cicho spokojnie ... czy wszyscy już zajęcie lepieniem pierogów, piernikami, itp.
lulu

Postprzez Ada córka » N gru 16, 2012 6:07 pm

Ej zapracowane towarzystwo. Lulu fajnie gdyby Twój brat się zdecydował - ale dobrze, że Go nie naciskacie, bo to od jego woli bardzo wiele zależy. A u Nas "pod górkę", teraz mama jest w szpitalu (tak co mniej więcej 2 tyg.), generalnie nie mam nastroju świątecznego. Pozdrawiam Was wszystkich. Ada
Ada córka

Postprzez lulu » Pn kwi 13, 2015 7:40 pm

Brat dostał wyniki z biopsji wątroby, są złe, mały guz to rak. Jutro jedzie do Elbląga, tam był pod opieką, po papiery. Resztę leczenia będzie miał w Warszawie.
lulu

Postprzez lulu » Pt gru 18, 2015 10:02 am

Brat miał wyciętą zmianę na wątrobie. Jakoś sobie radzi z chorobą.
Ja też zaliczyłam "powtórkę", jestem po następnej operacji, ale to zupełnie inna historia/choroba.
lulu

Postprzez gosia18.74 » Śr gru 23, 2015 5:59 pm

Kochana jesteśmy z Tobą będę pisać smsa
gosia18.74

Postprzez lulu » Pt sty 06, 2017 4:33 pm

Mój brat zaliczył poważne zapalenie płuc razem z sepsą, dał rade, ale to przerwało jego leczenie. Teraz czeka na poprawę wyników krwi, a właściwie na wyższe płytki. Cieszę się, że Wam się dobrze dzieje. Ja też się trzymam.
lulu

Postprzez gosia18.74 » Śr lut 01, 2017 6:14 pm

Znamy już przeróżne historie z tym naszym szpiczakiem, mój mąż niestety już lenalidomidem wiele nie zdziałał teraz zaczęliśmy velcade, no ale ...ledwo wzięliśmy dwa razy z pierwszego cyklu zaliczył poważne przeziębienie i teraz nie może się wydobyć z dołka, ponad to depresja, niechęć do czegokolwiek oraz totalny brak apetytu i mdłości to teraz nasza codzienność. Ja już czasem też nie daję rady. Ponad to długo nie było nikogo na forum i było tak smutno.
Życzę Twojemu bratu poprawienia morfologii i do walki dajemy radę - musimy. Tobie kochana również życzę zdrówka. Odezwij się na tel jeśli masz ochotę pogadać.
gosia18.74

Postprzez lulu » N lis 12, 2017 12:57 pm

Mój brat właśnie zmarł.
lulu

Postprzez gosia18.74 » Śr lis 15, 2017 10:23 am

Mój Boże kochana przyjmij wyrazy współczucia. Jak przeczytałam maila znów do mnie wszystko wróciło, to co się stało w kwietniu, mój Piotr ukochany podał rękę Twojemu bratu i zaprowadził tam, gdzie jest lepiej. Poznałyśmy się na forum, w tym samym czasie kiedy nasi bliscy zachorowali. Znamy się już teraz prywatnie, a te krótkie chwile które były nam dane na spotkania były cudowne. Pamiętaj jestem zawsze z Tobą Gosia
gosia18.74

Postprzez lulu » Cz lis 16, 2017 11:13 am

Dzięki Gosiu. Jedyną pociechą jest to , że nie cierpiał. Po prostu zasnął. Tak na prawdę to my nie wiemy, jak u niego było z bólem ale się nie skarżył, nawet wcześniej, przeciwbólowe brał cały czas.
lulu

Postprzez gosia18.74 » Cz lis 16, 2017 2:59 pm

U mojego Piotra było tak samo, zasnął. Tak samo nie uskarżał się na ból. Największym pocieszeniem było dla mnie to, że nie umierał w bólu i że nie umierał sam. Dane mi było być przy nim do końca. Przekaż proszę swojej bratowej, że na drugim końcu Polski jest osoba, która łączy się z nią w bólu, sama też przeżyłam to samo pół roku temu i nadal jest ciężko jak nigdy jeszcze nie było. Życie toczy się dalej, ale ludzie są różni i wcale nie szczędzą cierpień. Serdecznie Was ściskam Gosia
gosia18.74

Poprzednia strona

Powrót do Forum Pacjentów