pytanie od Gosi

Witam Państwa na naszym nowym Forum Stowarzyszenia. Udostępniamy Państwu możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat naszej choroby oraz jej leczenia. Możemy również rozmawiać na inne ważne dla nas tematy.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Roman Sadżuga

Re: pytanie od Gosi

Postprzez gosia18.74 » Wt kwi 25, 2017 1:46 pm

Serdecznie dziękuję za wyrazy współczucia, wiem, że na tym forum wszyscy jesteśmy doświadczeni przez tę straszną chorobę. Niestety co jakiś czas pojawiają się tak smutne wieści, wiem nie ja pierwsza [...], tutaj jednak znajduję chociaż trochę pocieszenia, gdyż wielu z nas już zna ten okropny ból. Dziękuję za wszystko, oczywiście nie opuszczam forum, będę wspierać cały czas.
gosia18.74

Postprzez lulu » N lip 09, 2017 4:49 pm

Dziękuję Gosiu za przemiłe spotkanie. Mam nadzieję, że za rok też będę mogła być na południu Polski. :)
lulu

Postprzez gosia18.74 » Pn lip 10, 2017 3:45 pm

To były dla mnie cudowne chwile, jesteś bardzo bardzo kochana. Nasze rozmowy zawsze są takie miłe i ciepłe jakbyśmy się znały pewnie z 20 lat. Cieszę się, że forum nas tak jednoczy, a spotkanie z Tobą było dla mnie dużą radością w tym ciężkim dla mnie okresie. Serdecznie zapraszam na dłużej, tyle chciałabym Ci pokazać :D .
P.S Forumowicze jeśli będziecie na południu Polski zapraszam na kawę Gosia
gosia18.74

Postprzez wieloj » Cz sie 17, 2017 5:51 pm

gosia18.74 napisał(a):Kochani wczoraj wieczorem po siedmioletniej codziennej, trudnej walce ze szpiczakiem odszedł na moich rękach do Domu Ojca mój ukochany Piotr. Bardzo dzielnie walczył do końca, niestety choroba go pokonała, a Dobry Pan zabrał go w wymownym dla nas dniu - Wielki Piątek. Miłość na szczęście jest ponadczasowa.

Gosiu.
Ja i moja żona Halinka przekazujemy Ci szczere wyrazy współczucia. Jesteśmy niezmiernie zasmuceni odejściem Piotra. Tak miło było nam rozmawiać z Wami podczas spotkania w Bielsku Białej. Piotr tak dzielnie walczył z chorobą. Sądziliśmy, że wspólnie z nią sobie poradzicie. Tak samo jak z moją chorobą walczę wspólnie z żoną.
Będziemy Piotra zawsze wspominali. A może kiedyś przejeżdżając w pobliżu odwiedzimy Cię i porozmawiamy jak podczas naszego spotkania, chociaż niestety bez Piotra.
Trzymaj się.
Masz w nas serdecznych przyjaciół.
Wiesław i Halina.
wieloj

Postprzez konrad02 » Pt sie 18, 2017 6:18 pm

Gosiu
również ja wraz z żoną składami Ci szczere wyrazy współczucia.
Konrad02
konrad02

Postprzez gosia18.74 » Wt sie 22, 2017 1:37 pm

Ja miło Was widzieć zmów na forum, ja czuję, że on cały czas jest ze mną, jest to straszne pod względem psychicznym, bo już nie możesz i nigdy !!! już nie będziesz mogła porozmawiać, dotknąć, przytulić; zostały tylko wspomnienia. Straszne!!! Serdecznie wszystkich zapraszam do siebie do Bielska-Białej, wierzę, wiem, jestem pewna że Piotr będzie wtedy z nami.
gosia18.74

Poprzednia strona

Powrót do Forum Pacjentów